כך תחסכו 830 ₪ בשנה על קפה – בלי להתפשר על האיכות

מגזין הקפה של ג'ו

כך תחסכו 830 ₪ בשנה על קפה – בלי להתפשר על האיכות

"הנאות החיים" ו"יוקר המחייה" הם שני צירופים שלרוב לא יעלו בקנה אחד זה עם זה, אלא אם מדובר בישראלים. הרי אנחנו לא פראיירים, וכשזה נוגע לכסף שלנו – אנחנו נחקור לעומק, נעבור על שלל הסעיפים ביתר קפידה ונסיק את כל המסקנות הרלוונטיות שיסייעו לנו להפיק את התמורה המלאה למחיר אותו נשלם. וכך גם בכל מה שקשור לצריכת הקפה שלנו – עסק אותו אנחנו הישראלים לוקחים מאוד-מאוד ברצינות.

ואולם, שתיית קפה איכותי לא חייבת להיות מהולה כיום ברגשות אשם ופזרנות, והטעם המריר היחיד שיש לו מקום בחוויה היומיומית האהובה כל כך על מיליארדי אנשים מסביב לעולם, הוא כזה שנובע אך ורק מטעמם של פולי קפה משובחים – ולא ממחירים גבוהים שאין להם כיסוי. בקפה ג'ו, בה נושמים וחיים קפה כל רגע כל היום, השקיעו בשנים האחרונות את כל המשאבים בכדי להביא לצרכן את הקפסולה הטובה ביותר ובמחיר המשתלם ביותר – ולא משנה אם על השיש במטבח שלכם נחה מכונה של ג'ו או של נספרסו.

חברת נספרסו, שהיוותה עד לפני שנתיים מונופול בשוק קפסולות הקפה בישראל ובעולם, הייתה למעשה גם זו שהמציאה אותן בשנות ה-70. כתוצאה מכך, עד לאחרונה לא היתה לצרכני הקפה ברירה אחרת אלא לרכוש רק את קפסולות החברה – גם אם המחיר לא בדיוק תאם את התקציב המשפחתי.

אולם מרגע שפג תוקפו של הפטנט ב-2012, לקוחות נספרסו ואוהבי הקפה יכלו להיפתח סוף-סוף לעולם חדש ומרהיב של ריחות, טעמים וצבעים של קפה אחר ואיכותי. בין הקפסולות החדשות שנכנסו לשוק החדש והמתפתח היו גם הקפסולות של קפה ג'ו, הידועה בקפה האיכותי הנמכר בבתי הקפה של הרשת כבר שנים רבות. ועם השינוי בשוק הקפסולות, גם ג'ו יכלה סוף-סוף לספק את אותו קפה מוכר ואיכותי גם בקפסולות ביתיות.

השינוי הזה מאפשר לכם הצרכנים, ובמיוחד אתם, צרכני נספרסו, לבחור את הטוב ביותר עבורכם, מתוך הבנה שרגעי העונג הקטנים של כל אחד מאתנו במשך היום, הם-הם הרגעים החשובים ביותר – ואין סיבה שתשלמו על רגעים שכאלה כל כך הרבה (2.30 בממוצע לקפסולת נספרסו). אלא שבג'ו לא הסתפקו במחשבה על איכות הקפה, אלא התעמקו גם באלמנטים לא פחות חשובים בחוויית הקפה – איך משמרים את טעמו הטרי והייחודי של קפה ג'ו גם בקפסולה ביתית?

IMG_5618_2

איכות וטכנולוגיה פורצת דרך
הייחודיות של הקפסולות של קפה ג'ו היא בעובדה שהן אטומות לגמרי לאוויר ושומרות על טריות הקפה באופן מקסימלי, כך שלארומה הייחודית פשוט אין לאן לברוח. המומחים של ג'ו פיתחו גם טכנולוגיה חדשה, הקרויה "אקסטרה קרים", המשפיעה על כיפת ההידוק של הקפסולה, בכך שהיא מעשירה את כוס הקפה ומעניקה לכל כוס שכבת קרם מושלמת.

הטכנולוגיה הייחודית של הקפסולות של קפה ג'ו לא נעלמה גם מעיניהם של חובבי קפה ומומחים לקפה בעולם, וב-2016 קטפה קפה ג'ו את פרס מוצר השנה בקטגוריית קפסולות קפה (פרס בינלאומי ויוקרתי לחדשנות). גם צרכני נספרסו הכירו את טעמו הייחודי של קפה ג'ו ואת איכות הקפסולות, וההוכחה לכך היא מיליוני הקפסולות שנמכרו מאז.

והמחיר? מחירן של קפסולות ג'ו כיום הוא 1.50 שקלים – מחיר הנמוך ב-33% מקפסולות נספרסו. משמעות הדבר היא שגם אם אתם צרכני קפה מתונים, וצריכתכם היומית אינה עולה על שתי כוסות, תוכלו לחסוך כ-830 ש"ח בשנה! ואם אתם צרכני קפה אדוקים יותר, בבית או במשרד? החיסכון שלכם יהיה גדול אף יותר. כל כך גדול, עד כדי כך שפתאום תגלו שבתקציב השנתי שלכם התפנה מקום לחופשה זוגית ביוון.

רוצים לחשוב מה עוד תוכלו לעשות עם הכסף בעקבות מעבר לקפסולות הייחודיות של ג'ו? רעיון מעולה! קחו לכם חצי שעה, שבו בניחותא ותחשבו על זה. על כוס קפה כמובן.

IMG_5627

רוצים להזמין קפסולות קפה של ג'ו שמתאימות למכונות נספרסו? היכנסו עכשיו והזמינו אונליין

הרשמה לניוזלטר

נגישות