זכינות בג'ו

למה להצטרף למשפחת הזכיינים של ג'ו?

בסופו של דבר, אינטרס משותף הוא שם המשחק. אתם מקבלים סניף מעוצב באווירת אחד מהעולמות של ג'ו, משקיעים זמן וכסף, ואנחנו דואגים ותומכים כדי שתצליחו ותרוויחו.

ליווי לכל אורך הדרך – החל מהרגע הראשון תזכו לליווי צמוד מצוות המומחים של ג'ו. לא נעזוב אתכם גם אחרי שתדעו להכין את כל תערובות הקפה מתוך שינה ותכירו את בעל פה את כל הרכבי המנות בתפריט. כל תקופת הזכיינות תלווה בקשר ישיר עם מנהל האזור שלכם בג'ו, הן בשינוי התפריטים, פרסום, הדרכות שונות ובדיקות איכות. יש לכם אמא ואבא לאורך כל הדרך.

מוניטין גבוה, סיכון נמוך – כשאתם פותחים סניף של ג'ו, אתם זוכים בלקוחות נאמנים לפני שבכלל הגשתם את כוס הקפה הראשונה. ישנם הרבה פחות סיכונים כאשר פותחים סניף כזכיין של ג'ו. אתם לעולם לא נשארים לבד.

לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן – עם קשרים מעולים בעולם הנדל"ן ורשימת מיקומים פוטנציאלים מוכנה מראש, הסיכוי לטעות בלוקיישן הוא מינימאלי. מחלקת הפיתוח העסקי של ג'ו תעזור לכם לבחור את המקום האידיאלי לפתוח את בית הקפה החדש שלכם מתוך אינטרס משותף להצלחתו.

קידום וקידמה, עלינו – אנחנו בג'ו ממציאים את עצמנו מחדש ללא הפסקה. תפריט האוכל מתחלף פעמיים בשנה ובכל עונה ישנם משקאות חדשים ומהדורות מיוחדות. כזכיינים של רשת ג'ו, אתם נהנים מהחידושים המרעננים ומפרסום וקידום באמצעי מדיה השונים. תוכלו ליהנות מקידום וקידמה בלתי פוסקים, מבלי שתצטרכו להשקיע בכך זמן או כסף.

ידע זה כוח – יותר מ-17 שנות ניסיון באות עם המון ידע. אנחנו נדע לכוון אתכם איך לא ליפול במקומות בהם אחרים טעו, ללמד אתכם כל פרט קטן שאתם לא יודעים וללמוד יחד אתכם את כל מה שאנחנו עוד מגלים. אנחנו ניתן לכם את הכלים לנהל עסק מצליח ונדע לענות לכם על השאלות הקשות והגדולות וגם על אלה הקטנות ומהעצבנות.

מי יכול להיות להצטרף למשפחת ג'ו?

בג'ו חשוב לנו שכל סניף יהיה מוצלח ורווחי, לכן ישנן דרישות קפדניות ביותר כאשר בוחנים מי יכול להיות זכיין. אנחנו מחפשים שחקני ושחקניות נשמה שרעבים להצלחה, שירצו להיות בעסק וירגישו אותו, יהיו חלק ממנו. אנשים בעלי יחסי אנוש מעולים, שירותיות, אמינות, חריצות וכמובן גב פיננסי בסיסי.

חשוב לא פחות הוא החיבור למותג של ג'ו ולערכים שלו. אנו רואים בג'ו משהו שפוגש אותך בכל רגע ביום. בבוקר עם הקפה שקנית הביתה או קפסולות הקפה החדשות שלנו, בדרך בחנויות הנוחות של מנטה ובבתי הקפה עצמם של ג'ו ברחבי הארץ. כל סניף משדר אווירה הקשורה לאחד מהעולמות של ג'ו עם נגיעה של צלילים, נגיעות עיצוב ותפריט נוסף ברוח העולם.

אם אתם חושבים שאתם מתאימים למה שאנחנו מחפשים, זה הרגע בו אתם שולחים בקשה להגשת מועמדות לזיכיון, ומשם הדרך שלכם להצלחה עם ג'ו מתחילה.

 

נגישות