מכונות הקפה של לה מרזוקו

תעודת מכון התקנים למכונות לה מרזוקו

קחו שתי יצרניות מובילות בתחומן שהמכנה המשותף ביניהן הוא קפה. האחת מייצרת בין השאר תערובות קפה משובח והשנייה מכונות קפה – הוסיפו לשתיהן את העובדה שמצוינות היא ערך עליון במפעל של כל אחת מהן, וקיבלתם ארומה של שיתוף פעולה מוצלח במיוחד.

בקפה ג'ו מקפידים מאז ומתמיד על סטנדרטים גבוהים, דבר המתבטא בבררנות בכל תהליכי הייצור, בין אם מדובר בנראות או בטעם. לכן החיבור לחברת "לה מרזוקו" האיטלקית היוקרתית, שמכונות הקפה מתוצרתה מוצעות למכירה דרך הרשת – הינו פשוט טבעי.

המיכלאנג'לו של מכונות הקפה

חברת "לה מרזוקו" נוסדה ב-1927 על ידי ג'יוספי וברונו במבי בפירנצה, בירת טוסקנה, ובירת האמנות ותקופת הרנסאנס האיטלקית (שבין בניה נמנים שמות מוכרים, כמו ליאונרדו דה וינצ'י ומיכאלנג'לו). וכיאה למקומות בהן צמחה אמנות כה נשגבת, גם דמויות המפתח בחברת לה מרזוקו לאורך השנים ספגו אמנות – דבר הניכר בעיצוב המכונות כבר ממבט ראשון.

מעבר לאוונגרדיות והחדשנות הטכנולוגית שבמכונות הקפה של לה מרזוקו, במרוצת השנים דאגו בחברה לשמר את קווי וערכי הייצור המסורתיים. כך שגם בעידן מפותח טכנולוגית מעין זה שאנו חיים בו, משמשים קווים אלו כרוח מנחה עבור עובדי המפעל שחלק גדול ממלאכתם נעשה בעבודת יד. התוצאה – שילוב בין שמרנות איטלקית לחדשנות אמנותית.

למעשה זה 90 שנה שתשומת הלב האישית שניתנת לכל מכונה שעושה את דרכה וההקפדה על הפרטים הקטנים (בדגש על אלו שלרוב אינם גלויים לעיני המתבונן), הן דפוס אופייני של חברת לה מרזוקו ומוצריה.

קפה ג'ו הינה המשווקת המורשית והבלעדית של כלל מכונות לה מרזוקו בישראל, ותציע למכירה ארבעה דגמים עיקריים:

"Linea Mini"

העיצוב והביצועים האייקוניים של לה מרזוקו מגיעים אליכם הביתה.

ה-Linea Mini מיוצרת בעבודת יד עם אותם הרכיבים המשמשים במכונות המסחריות של לה מרזוקו בכדי להבטיח את אותה עמידות שלה מרזוקו מפורסמת בזכותה. בהשראת ה-Linea Classic, המכונה מגיע עם דוודים כפולים המשולבת במערכת חליטה משובחת המאפשרת למכונה לשמורה על יציבות הטמפרטורה ולייעל אנגריה בצורה האופטימלית ובכך לצמצם את הצריכה.

"Linea" – כמי שמוגדר במפעל החברה "אייקון קפה ייחודי עם סטייל שלא נגמר", מהווה הדגם יחידה עצמאית ומאסיבית המיועדת בעיקרה לבתי קפה ומסעדות שעובדים בעצימות גבוהה.

"Strada" – ("רחוב") קרוי על שם "קבוצת הרחוב" – צוות של שלושה מומחי קפה שעמלו במשך שנתיים על מכונה שיועדה להיות מהמתקדמות שבין מכונות האספרסו המסורתיות ומקנה לבריסטה יכולת התערבות גבוהה יחסית בתהליך ההכנה של הקפה. "יוצרה עבור ועל ידי בריסטות" מספרים בגאווה על הדגם בחברה.

"Gs3" – אופטימלית לשימוש ביתי עבור אלו שאיכות ואסתטיות המוצרים בטריטוריה שלהם לא נתונה לערעור.

 

"STRADA EP" –

עוצבה ויוצרה עבור (ובשיתוף) בריסטות ומגדירה מחדש את האמינות, עמידות והשליטה במכונת האספרסו

 

KB90

יתרונות עיקרייים של דגם זה:

ידית נכנסת ישר למכונה אין צורך לסובב את ידית ההפקה בהכנסה למכונה:

מוביל לחסכון בזמן הפקת המשקה.

מוריד מאמץ של הבריסטה בהכנסת הידית.

שטיפה אוטומטית של ראש האספרסו לאחר הכנת כל משקה:

שומר על ראשי האספרסו נקיים.

מונע צורך בניקיון ידני של ראש האספרסו.

 

 

לה מרזוקו ייצרו מכונה שנותנת לבריסטה שליטה מלאה בתהליך חליטת הקפה כפי שמעולם לא היה. עם ההתקדמות העולמית באיכויות הקפה, הוחלט להעלות גם את איכות המכונות.
מכונה זו נותנת יותר יציבות, אמינות וורסטיליות ובאמצעות כך ניתן להגיע לאיכויות חדשות בחליטת הקפה.

שינוי הלחצים בעת חליטת הקפה מאפשר להוציא טעמים ייחודיים וליצור את מרקם הגוף והאיזון הנכון של האספרסו. התהליך הינו מדגיש את הנקודות הייחודיות אליהן מגעיה הרכות, המתיקות והעדינות של האספרסו כאשר ניתן להגיע לפרופיל טענין שלא ניתן להגיע ע"H לחץ של מכונה רגילה (לחץ 9 בר)


פיצ'רים ירוקים – וכולם מרוויחים

מעבר לאיכות ולעיצוב, בלה מרזוקו מקנים חשיבות רבה גם לנושא הסביביתי. ומכיוון שבחברה מאמינים בשימוש נבון באנרגיה, הדודים המותקנים במכונות החברה הינם מבודדים ומייעלים את השימוש באנרגיה ב-20%. דגם ה"linea" למשל, בנוי עם טכנולוגיית "Eco Mode", המאפשרת למכונה להיכנס למצב stand-by המונע אף הוא צריכת אנרגיה מיותרת. בנוסף, במכונות יש גם בקרת טמפרטורה מותאמת אישית המאפשרת כיבוי קבוצות חליטה/בישול ספציפיות שתורמת משמעותית לחיסכון בצריכת החשמל.
שוק מכונות הקפה עשיר ביצרנים ודגמים הנכונים לכל סוגי השימוש, כשכל מותג נושא הבטחות שונות החל מאיכות הקפה ועד לאמינות ואופן תפעול המכונות שמייצר. אך הסטנדרט שמציבה היצרנית האיטלקית מכניס את המכונות מבית היוצר שלה לקטגוריה ייחודית, מהודרת ונפרדת.

יכולים לדמיין את החוויה האיטלקית הזו בעסק שלכם? מלאו את הפרטים שלכם בטופס הפנייה לקבלת פרטים נוספים.

 

נגישות