קפה ג'ו לעסקים

joe_4_bussiness_inner_picכשאתם רוצים לייצר לעצמכם ולעסק שלכם מותג קפה מיוחד שיהיה מוכר ומזוהה עם העסק שלכם, מותג קפה פרטי של ג'ו זו האופציה הטובה ביותר בשבילכם.

בג'ו תוכלו להגיע לטעם האידיאלי של הקפה שלכם יחד עם המומחים של ג'ו שיעזרו, יכוונו וישנו עד שתגיעו לתערובת הקפה האידיאלי שלכם. הציוד במפעל הקפה של ג'ו הוא מהמתקדמים בתחום וכל תהליך הכנת הקפה הוא ממוחשב, מדויק ועובר ביקורת איכות קפדנית עד השלב בו נארז הקפה. ברגע שנגיע לשילוב המושלם, יהיה בידכם מותג קפה פרטי המייצג אתכם ואת העסק שלכם, בעל חתימה אישית ומיוחדת, איתה הלקוחות שלכם יוכלו להזדהות.

עיצוב האריזות מתבצע בג'ו וגם הוא חלק מתהליך הענקת רוח החיים למותג הקפה שלכם. עיצוב האריזה יעטוף את מותג הקפה שלכם באופן ייחודי ויבדל אותו מהמתחרים שלכם, הן במראה והן באופי המותג אותו אתם מעוניינים לשדר. מוצר על בסיס מותג פרטי יסייע לכם לבניית קשר עם הלקוחות שלכם לטווח הארוך.

מלבד ייצור מותג קפה בפולי קפה ובקפה טחון, בג'ו תוכל לייצר את מותג הקפה שלכם גם בקפסולות קפה חדשניות המתאימות למכונות נספרסו. הקפסולות של ג'ו מיוצרות בטכנולוגיה חדשה וייחודית, כאשר ששה זרמי ג'טים יוצרים תנועת חליטה סיבובית בכל שימוש בקפסולה. השיטה מייצרת קרמה עשירה במיוחד ומאפשרת מיצוי מרבי של הקפה.

בג'ו אנו דוגלים בקידום תרבות יצירת קפה משובח ואיכותי בישראל ונעשה כל מה שצריך על מנת לייצר לכם מותג קפה פרטי ברמה הגבוהה ביותר. מאות בתי קפה, בתי מלון מובילים, מסעדות וחנויות מתמחות ברחבי הארץ נהנים מתערובות הקפה הייחודיות והמשובחות של קפה ג'ו.

הצטרפו לג'ו והזמינו את מותג הקפה הפרטי שלכם עוד היום

נגישות